Uzm. Dr. Ahmet Yosmaoğlu

Psikiyatrist Ahmet YosmaoğluPin
Uzm. Dr. Ahmet Yosmaoğlu
Randevu ve iletişim bilgileri;
Özel Klinik
Adres: Caddebostan, Bağdat Caddesi, Vezir Sk. 4/2, 34728 Kadıköy/İstanbul
Randevu numarası: 0533 238 86 65

Psikiyatrist Ahmet Yosmaoğlu Çalışma Alanları

Bireysel / Yetişkin Terapisi

Psikiyatrist Ahmet Yosmaoğlu Biografi

1975 yılında İstanbul’da doğdu. 1993 yılında Nişantaşı Anadolu Lisesini, 2001 yılında Marmara Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesini bitirdi. 2009 yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı’nda psikiyatri uzmanlık eğitimini tamamladı.

Eğitimi sırasında 2004 yılında 2 ay süre ile Kanada Montreal McGill University Social and Transcultural Psychiatry bölümünde sosyal ve kültürlerarası psikiyatri eğitimi aldı. 2009-2010 yılları arasında askerlik hizmetini KKTC Girne Asker Hastanesi’nde psikiyatri uzmanı olarak yaptı. 2010-2012 arasında Zonguldak Çaycuma Devlet Hastanesi’nde psikiyatri uzmanı olarak devlet hizmeti yükümlülüğünü tamamladı. Kendi arzusu ile kamu hizmetinden ayrıldı. NPİstanbul Beyin Hastanesi’nde psikiyatri uzmanı olarak 2012 – 2023 yılları arasında çalıştı. Şuan’da kendi kliniği Dada Psikiyatri ve Psikoterapi de hastalarını kontrol etmekte. Psikiyatri alanında halen devam eden bilimsel çalışmaları mevcuttur. Cinsel Eğitim ve Tedavi Araştırma Derneği’nde Seks Terapisi eğitimini tamamlamış ve seks terapisi alanında sertifika almıştır. Bilişsel-Davranışçı psikoterapi alanında eğitimini halen sürdürmektedir. İyi düzeyde İngilizce, orta düzeyde Fransızca bilmektedir. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

Psikiyatrist Ahmet Yosmaoğlu – Erkeklerde Kıskançlık

YouTube video

Uzm. Dr. Ahmet Yosmaoğlu Yorumlar ℹ

Ahmet Bey, okb sorunumla başa çıkmamı sağladı. Terapiler sonucunda büyük bir ilerleme kaydettim. Bilimsel tedaviler ile çalışan bir doktor herkese tavsiye ederim.

T**** J****

Ahmet Bey’in ilgisi ve yardımıyla çok yol katettim. İşinde gerçekten iyi, teşekkürler.

L**** Ç****

Ahmet Bey, okb problemimle başa çıkmamı sağladı. İlgisi ve uzmanlığı sayesinde hayat kalitem arttı. Tavsiye ederim.

H**** P****

Asperger sendromu diye teşhis koydukları oğlum için Doktor Ahmet Yosmaoğlu’na başvurduk. Sabrı ve anlayışıyla bize çok yardımcı oldu. Teşekkürler

B**** T****

Eşimin vajinismus problemi için Doktor Ahmet Bey’i bulduk. İşinde oldukça bilgili ve tecrübeli, tavsiye ederim

F**** M****

Doktor Ahmet Bey ile vajinismus tedavisi için tanıştık. Uzun yılların verdiği tecrübeyle bize yardımcı oldu. Tavsiye ederim.

A**** Y****

Bağlantıya giderek diğer İstanbul Psikiyatri‘lerini inceleyebilirsiniz.

4.8/5 - (75 oy)
Yorum yapın