Uzm. Psk. Melis Ergezen

Psikolog Melis AksoyPin
Psikolog Melis Ergezen
Randevu ve iletişim bilgileri;
Melis Ergezen – Özel Klinik
Adres: Caddebostan, Bağdat Caddesi, Vezir Sk. 4/2, 34728 Kadıköy/İstanbul
Randevu numarası: 0533 238 86 65

Psikolog Meis Ergezen Çalışma Alanları

Bireysel / Yetişkin Terapisi

Psikolog Melis Ergezen Biografi

1989 yılında İstanbul’da doğmuştur. Lise eğitimini 2003-2007 yılları arasında T.E.B Ataşehir Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra 2012 yılında T.C Maltepe Üniversitesi Psikoloji bölümünü bitirmiştir.

Öğrenimi sırasında Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş -İnsan Kaynakları Birimi Stajyeri, İstanbul Kültür ve Sanat Vakfı – İnsan Kaynakları Birimi Stajyeri, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi Psikiyatri Kliniği – Stajyer Psikolog, NPİSTANBUL Beyin Hastanesi Bağımlılık Kliniği’nde stajlarını başarı ile tamamlamıştır. Özel Andaç Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde 01.11.2012 – 17.07.2013 tarihleri arasında Psikolog olarak görev yapmıştır.  

Lisans öğrenimi sırasında birçok akademik araştırma ve sosyal sorumluluk projesinde yer almıştır. Bunlardan bir kısmı; Sosyal sorumluluk projesi kapsamında Kartal Belediyesi işbirliği ile yürütülen “Düşük Sosyo-Ekonomik Aile ve Çocuklarla ‘Yaşayan Değerler Çalışması’ ” ve “Aileler ile Çocuklarının İletişim Becerileri” gibi çalışmalardır.

Araştırma Projesi kapsamında “Banka Çalışanlarının İş Doyumu Düzeyleri ile Tükenmişlik Düzeyleri Arasındaki İlişki” konulu araştırmasını  başarı ile  tamamlamıştır.

Psikolog Melis Ergezen – İkili İlişkilerde Değersizlik Hissi

YouTube video

Bağlantıya giderek diğer İstanbul Psikolog‘larını inceleyebilirsiniz.

4.8/5 - (58 oy)
Yorum yapın